Litery przestrzenne

LITERY PRZESTRZENNE Z PLEXI  osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale wiedzą jak ważne jest dotarcie do klienta, próba jego zainteresowania swoim wyrobem czy też produktem. Niewątpliwie pomocna w tym zadaniu jest reklama zewnętrzna czy wewnętrzna mająca na celu głównie zwrócenie uwagi oraz przekaz medialny reklamowanych form.

I tutaj jesteśmy w stanie pomóc w realizacji takiego projektu. Wycinamy litery przestrzenne z plexi czy też innego materiału według indywidualnych potrzeb klienta.

Wykonujemy również litery 3D LED, są doskonałą formą przykucia uwagi, czy naprowadzenia w odpowiednie miejsce potencjalnych klientów.  Zarówno kolor jak i wielkość dobierzemy indywidualnie dla klienta oraz służymy wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie.

litery przestrzenne

Oprócz liter 3d oferujemy

Firma MAR-PLEX obecna jest na polskim rynku tworzyw sztucznych od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji artykułów z plexi. Stojaki, tablice, kasetony reklamowe  czy litery przestrzenne to dla nas żaden problem.. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego odwiedzenia siedziby firmy.

ul. Forteczna 14  61-362 Poznań
tel./fax 61 877 31 60
tel. kom. 695 462 106
biuro@mar-plex.pl